Clatronic MS 3089

TOP 45 v kategorii Napěňovače mléka

Clatronic MS 3089

Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 varianta109 Kč100 % • 556 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 19 722 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • Více variant120 Kč19 457 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variant69 Kč97 % • 61 384 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 85 764 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 47 453 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta59 Kč97 % • 52 886 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč848 neověřených recenzíDalší informace

Frapovače

• , zakoupeno v 4home.cz

• jednoduché a splní účel
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Měla jsem trochu obavy, ale výsledek je úžasný. Krásně našlehá pěnu z mléka do kafíčka. Doufám, že pár korun budu fungovat i trošku déle :-))
  • , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• nemá žádný výkon našlehat pořádně mléko na pěnu, prakticky nefunguje
    • klepe se cely , a jako kdyby nevěděl co má dělat

U kamarádky jsem viděl napěňovač na mléko, jako byl jsem mile překvapený co to dokáže.
    no koupil jsem tuto hračku na zkoušku..
    mléko napěni jen trochu ale pěna hned padá.
    Nejsem spokojený ..

Ruční
Pěniče
Elektrický
Frapovače

Vytvořte si chutné frapé snadno, rychle a navíc se stylem. Napěňovač mléka Clatronic MS3089 na první pohled zaujme perfektním barevným provedením. Je vybaven nerezovou metličkou a ergonomicky umístěným vypínačem. Frapovač Clatronic MS3089 je ideální pro přípravu teplých i studených nápojů, vychutnejte si tak lahodnou čokoládu, osvěžující kávu a nadýchané koktejly.

Funkce:

Vytvoří napěněné mléko během pár vteřin

Vypínač

Nerezová metlička

Snadné čištění

Napájení...

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v 4home.cz

• jednoduché a splní účel
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• nemá žádný výkon našlehat pořádně mléko na pěnu, prakticky nefunguje
    • klepe se cely , a jako kdyby nevěděl co má dělat

no koupil jsem tuto hračku na zkoušku..
    mléko napěni jen trochu ale pěna hned padá.
    Nejsem spokojený ..

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je potřeba jedna baterie.
    • Žádné

Už dlouho jsem si ho přál.

• Levné. Dobře pění.
    • Ne. Ale i Tchibo za 4000 forintů se po roce neustálého používání zničí. Hřídel se pokřiví a kvůli vysokým vibracím se neotáčí tak rychle. Nemůže se tedy napěnit.

Ví, k čemu slouží.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je silný (můj předchozí napěňovač se snadno "zpomalil", např. při dotyku s tekutinou) , rychle pění.
    • -

Hledala jsem ruční napěňovač mléka, protože ten předchozí se porouchal.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pružinka se při prvním použití vyvlékla, ale po drobné opravě OK
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Toto zařízení jsem potřeboval, protože předchozí bylo rozbité.

• - jednoduché napěnění, vyzkoušeno na mléce i na vodě s kávou a oboje bez problému napěnil (porce v klasické sklenici)
    • - vkládání baterií, bála jsem se, že budu muset rozebírat šroubovákem, jak tu někteří píší, no nemusíte, stačí si přečíst návod, vkládání baterií je po odsunutí krytu pod tlačítkem start -stop
    • - mám fialový - barva hezká, klasicky plastový, nečekala jsem za tuto cenu výrobek jiný, takže mé požadavky splnil :-)

- asi by bylo lepší mít tlačítko ze strany, než z vrchu, ale ani to nějak neruší, napěnění je tak rychlé, že mě nestihla vzít křeč do ruky, nebo něco podobného...

• Jsem s výrobkem spokojený