Kitchen Craft Le'Xpress Ruční

• vypínač
    • baterie AA
    • dobré rozměry
    • Dobrý poměr cena/výkon

Velmi pěkný a výkonný šlehač. Zapíná se vypínačem a ne tlačítkem, takže není třeba při šlehání vypínač držet. Povrch je příjemný s mírným pogumováním. Ušlehání na 1 Cappuccino je za pár sekund.
    Jak dlouho vydrží se pozná až časem.
    Za mě velmi doporučuji.

• , zakoupeno v ČERSTVÁ KÁVA

Ruční napěňovač mléka Kitchen Craft Le'Xpress je naprosto super, opravdu udělá krásnou, dobrou, hustou mléčnou pěnu, a to za velmi krátkou chvíli. Od té doby, co ho mám, mám nejlepší domácí lattéčko na světě :)

• Krásně našlehá mléko během chviličky

Parametry produktu

Objem nádoby
0.15 l
Ruční
Elektrický
Pěniče

Popis produktu

Díky ručnímu šlehači na mléko Kitchen Craft Le'Xpress vytvoříte bohatou mléčnou pěnu během pár minut. Bez páry, bez drahých elektrických přístrojů, bez zkušeností profesionálních baristů. Naplňte nádobku mlékem, opakovaně pohybujte pístem se sítkem nahoru a dolů a za několik desítek vteřin máte hotovo. Mléčnou pěnu můžete po odejmutí pístu s víčkem v nádobce rovnou ohřát v mikrovlnné troubě. Kvalitní borosilikátové sklo, víčko, filtr a píst z nerezavějící oceli. Objem 150 ml.

Hodnocení produktu

1 ×
0 ×
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

• malý
    • příjemný plastový povrch
    • výkonný až hodně
    • vypínač
    • baterie AA
    • dobré rozměry
    • Dobrý poměr cena/výkon

Jak dlouho vydrží se pozná až časem.
    Za mě velmi doporučuji.

• Krásně našlehá mléko během chviličky