Krups XL100810

TOP 25 v kategorii Napěňovače mléka

Krups XL100810

Příkon napěňovače mléka (W): Objem hlavní nádoby (l): 0.3 Materiál: nerez Nastavitelná teplota: ne Příprava studené mléčné pěny: NE Provedení výrobku: černá barva Napěňovač...
1 049 Kč
Garantovaný nákup z Elektro-Star

Více než měsíc • 1 varianta80 Kč95 % • 10 391 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 375 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 10 570 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 335 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 4 158 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 984 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 412 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 596 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč88 % • 125 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 225 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 34 938 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 5 137 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 181 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 167 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 671 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč95 % • 3 578 recenzíDalší informace

• Nastavitelná teplota: ne
  • Příprava studené mléčné pěny: NE
  • Provedení výrobku: černá barva

Napěňovač mléka XL100810 Milk Frothier

• Dosáhněte dokonalých výsledků s napěňovačem mléka s regulací napěňování pro cappuccino, latte a horkou čokoládu s kvalitou jako od baristy z pohodlí svého domova.
  • Dopřejte si své oblíbené nápoje s tímto elektrickým napěňovačem mléka, který se snadno používá a který Vám umožní zcela nový zážitek z domácích kávových nápojů.
  • Díky nepřilnavému povrchu se snadno používá a čistí.
  • Má vylepšený ergonomický design pro snadné nalévání a servírování.
  • Přesný zobáček pro pohodlné vylévání: snadné servírování
  • Jednodotykový panel umožňuje vylepšení Vaší každodenní kávy díky jednou tlačítku
  • 360° multifunkční základna

Rozměry balení:

• Hmotnost (kg): 1.355
  • Výška (cm): 15.00
  • Šířka (cm): 18.00
  • Hloubka (cm): 48.00
  • EAN: 3016661155475
  • Záruční doba: 24 měsíců

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Eberry.cz

• kvalitní pěna,dobře se používá

• Skvělá a rychle našlehaná pěna
    • Žádnou jsem nenašel

S výrobkem jsem mile překvapen. Super hustá a teplá pěna. Za nás SPOKOJENOST

• perfektně našlehané mléko, pokud pěna není, je to kvalitou mléka
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v planeo.cz

S výrobkem jsme naprosto spokojeni. Předtím jsme si užívali kávu a teď popíjíme kávu s lahůdkovým našlehaným mlékem. Doporučujeme všem, kdo mají rádi kávu kapučino.

• tichý, dokonalá pěna
    • Po dokončení procesu výroby pěny je třeba přístroj tlačítkem vypnout a pak až zvednout z podstavce. Jinak poté co jej vyčistíte a dáte zpět, tak si přístroj pamatuje že nebyl vypnut a opakovaně se spouští. ( Byla jsem zvyklá od předešlého přístroje, že jsem toto řešit nemusela , je to tedy otázka zvyku, ale někoho by to mohlo překvapit)
  • , zakoupeno v Home & Cook

• vynikající doplněk ke kávovaru bez trysky nebo i s tryskou (komfortní rychlé použití i pro více hrnků najednou)
    • jednoduše se myje
    • v diskusích jsem četla, že "konvička se nevypíná, sama zapíná" atd. Není to pravda, je to proto, že lidi jsou tupci a nepochopí tak jednoduchou věc, že konvička se sama vypne po dosažení teploty, respektive přestane fungovat. Jestli to tu někdo čte a tato "vada" ho zaujala, pak můj návod: buď vypnete konvičku ručně, nebo pokud se vypla sama, je potřeba v době, kdy sedí na podstavci zapojeném v síti, zmáčknout tlačítko a ještě ji vypnout manuálně. Pak se nic nezapne. .... Osobně když vím, že ji budu zas používat, ji ani nevypínám, ale postavím ji vedle, případně je dobré mít vypínací zásuvku - naliju mléko, a jakmile ji postavím do podstavce, začne sama šlehat (nebo ji tedy musím opět zapnout ručně, pokud jsem ji předtím vypla). Dá se říct, vcelku blbuvzdorné ovládání, a docela mi udivuje, že to někdo vůbec považuje za vadu a ještě výrobek pomlouvá (věřím, že je to uvedeno i v návodu, který se přiznám, jsem nečetla. :-) Je prostě potřeba dát si pozor na to, když je šňůra pořád v zásuvce, aby na to někdo nepostavil prázdnou konvičku se zapnutým tlačítkem, protože by se začal motorek otáček a konvička by se tak mohla zničit. Ale to je prostě věc na úroveň středně inteligentního člověka a pokud je někdo natolik zdatný, že dovede zapnout počítač nebo mobil a tu konvičku si objednat, měl by zvládnout i logicky myslet, že když něco zapne, měl by to taky vypnout, a že je rozdíl mezi vypnutím přístroje a vypnutím automatickým z důvodu přehřátí (jeslti se nepletu, o bimetalu se učilo na základních školách ve fyzice už asi před padesáti lety) . Závěr: luxusní výrobek. Pěna lepší než někde z kavárny. Konvička má dvě rysky, kam nalét mléko (od do). Na dva hrnky latté dávám vrchní rysku, resp. těsně pod ní. Třetí ryska nahoře slouží k ohřevu mléka (konvička má dvě funkce). Zase logicky: pokud se mléko nešlehá, může se ho tam nalít víc (četla jsem totiž někde nějakého rozumbradu, že nalil mléko do konvičky a přeteklo mu ven. Ten výrobek je natolik primitivní na ovládání, že víc už asi ani být nemůže, ale jak vidno, někomu to problémy přesto dělá.

Jestli máte rádi latté a capuccino, kupte si ji :) Nedá se to s tryskou srovnat. Mám srovnání i se superautomatem dělajícím pěnu z nádržky vedle - též se to nedá srovnat. Pěna z konvičky je lepší, hustější, je jí víc. Nádržky navíc tak po roce zpravidla přestanou fungovat. Co se týče trysky, to sice vypadá dobře v restauraci, ale při domácím použití při více lidech na návštěvě je to pěkně nepraktické. Navíc při delším použivání se plasty zpravidla uvolní a použití trysky se občas stává i rizikové (před vánocemi mi vylétnutá tryska málem trefila kolegu - letělo to asi 3 metry jak náboj na střelnici). Konvička je bezproblémová a dovede ji podle mě ovládat i malé dítě, tedy odpovědné dítě. Jeidné úskalí je prostě hlídat si, abyste ji vyply, než ji bez mléka postavíte na podstavec.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• manželka je spokojená s dárkem

• Naprosto dokonale ušlehaná nadýchaná pěna.
    • Zatím nic

Pro svoji závislost na cappuccinu jsem dala na doporučení a v domácnosti se také zvýšila spotřeba mléka:)
    Pěnič je krásně skladný -> převážím si i na chalupu.
    Maximální spokojenost.

Skvělá mléčná pěna

• , zakoupeno v Electro World

• Jednoduchá obsluha, snadná údržba a hlavně dělá NESKUTEČNOU PĚNU. Je prostě BOŽÍ

nic